Våre team

Dedikerte rådgivere med lang erfaring

Våre team sitter fordelt på våre kontorer i Oslo, Trondheim og Drammen. Her treffer du vår administrasjon og våre rådgivere- alle med den samme lidenskapen for å tilby deg god, personlig service. 

Ansatte sortert på kontor

Oslo

Bente Grønvold Gaarder

Bente Grønvold Gaarder

Leder Søk og Utvelgelse


Mobil: (+47) 97 95 28 28
bgg@bjorgfjell.no

Mary Orøe

Mary Orø

Teamleder / Seniorrådgiver


Mobil: (+47) 97 51 13 49
mary.oro@bjorgfjell.no

Inger Sandneseng

Inger A. Sandneseng

Seniorrådgiver


Mobil: (+47) 98 24 04 14
ias@bjorgfjell.no

2017 Bfr Christian 03 Web4

Christian Molin

Kunderådgiver


Mobil: (+47) 93 25 20 27
christian.molin@bjorgfjell.no

Berit Hegg

Berit Hegg

Personalrådgiver


Mobil: (+47) 99 53 00 45
berit.hegg@bjorgfjell.no

Per Fjellvang

Per Øyvind Fjellvang

Personalrådgiver


Mobil: (+47) 98 24 04 22
per.fjellvang@bjorgfjell.no

2017 Bfr Ida Sofie 15 Web41

Ida Sofie Maugsten

Personalrådgiver


Mobil: (+47) 90 97 38 09
ism@bjorgfjell.no

Drammen

Katrine Wergeland

Katrine Wergeland

Avdelingsleder


Mobil: (+47) 99 16 10 49
katrine.wergeland@bjorgfjell.no

Ann Karin Borge Ski

Ann Karin Borge Ski

Rådgiver


Mobil: (+47) 98 24 04 20
ann.karin.ski@bjorgfjell.no

Anite Tuftedal Pettersen

Anita Tuftedal Pettersen

Rådgiver


Mobil: (+47) 95 96 53 93
anita.tuftedal.pettersen@bjorgfjell.no

Trondheim

Rune Lie

Rune Lie

Avdelingsleder


Mobil: (+47) 47 90 00 41
rune.lie@bjorgfjell.no

Administrasjon

Kristian Wold

Kristian S. Wold

Daglig leder


Mobil: (+47) 91 68 35 15
kristian.wold@bjorgfjell.no

Ronnaug Guriby Huuse

Rønnaug Guriby Huuse

Avdelingsleder lønn


Mobil: (+47) 90 08 89 58
roennaug.huuse@bjorgfjell.no

Ole Christian Fjell

Ole Christian Fjell

Konsulent lønn / IT


Mobil: (+47) 90 17 01 39
ole.christian.fjell@bjorgfjell.no

Iren J Fjell

Iren J. Fjell

Sentralbord


Mobil: (+47) 97 17 63 09
oslo@bjorgfjell.no

Bjørg Fjell

Bjørg I. Fjell

Styreleder


Mobil: (+47) 91 88 74 39
bjorg.i.fjell@bjorgfjell.no